-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги фізичної та пультової охорони
Тендер Prozorro UA-2024-01-19-011065-a
Завершена
620 233.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 6 202.33 UAH
мін. крок: 1% або 6 202.33 UAH
Номер:
f7e2863d6ab7445386cd27e66a4a0e27
Внутрішній номер закупівлі:
20452989
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-19-011065-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05523814
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ПАСІКИ ГАЛИЦЬКІ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бех Михайло Михайлович 380931810592 zakupkylvivavtodor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
620 233.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.01.2024 14:45 - 24.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.01.2024 14:45 - 27.01.2024 09:00
Період кваліфікації:
27.01.2024 09:00 - 01.02.2024 14:45
Період завантаження договору:
07.02.2024 00:00 - 17.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴620 233.00 Послуги фізичної та пультової охорони