-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного ст...×-
Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19(ДК 021:2015 – 66510000-8 Страхові послуги) (Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19,ДК 021:2015- 66512210-7 Послуги з добровільного страхування здоров’я)
- ID: UA-2021-09-10-002331-b
- Дата створення : 10.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11466366
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" ЄДРПОУ: 01990756ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обов'язкового особистого страхування членів добровільної пожежної дружини (...×-
Послуги з обов'язкового особистого страхування членів добровільної пожежної дружини (ДК 021:2015:66510000-8-Страхові послуги)( Послуги з обов'язкового особистого страхування членів добровільної пожежної дружини з числа працівників Комунального некомерційного підприємства «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради»,ДК 021:2015 - 66512210-7 Послуги з добровільного страхування здоров’я)
- ID: UA-2021-07-13-003266-a
- Дата створення : 13.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10695287
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" ЄДРПОУ: 01990756ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з обов'язкового особистого страхування членів добровільної пожежної дружини (...×-
Послуги з обов'язкового особистого страхування членів добровільної пожежної дружини (ДК 021:2015:66510000-8-Страхові послуги)
- ID: UA-2021-06-14-000070-b
- Дата створення : 14.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10313832
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" ЄДРПОУ: 01990756ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з обов'язкового особистого страхування членів добровільної пожежної дружини (...×-
Послуги з обов'язкового особистого страхування членів добровільної пожежної дружини (ДК 021:2015:66510000-8-Страхові послуги)
- ID: UA-2021-05-27-010546-b
- Дата створення : 27.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10081828
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" ЄДРПОУ: 01990756ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного ст...×-
Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19(ДК 021:2015 – 66510000-8 Страхові послуги) (Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19,ДК 021:2015- 66512210-7 Послуги з добровільного страхування здоров’я)
- ID: UA-2021-05-05-001015-a
- Дата створення : 05.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9756195
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" ЄДРПОУ: 01990756ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного ст...×-
Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19(ДК 021:2015 – 66510000-8 Страхові послуги) (Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19,ДК 021:2015- 66512210-7 Послуги з добровільного страхування здоров’я)
- ID: UA-2021-04-09-001608-a
- Дата створення : 09.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9441190
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" ЄДРПОУ: 01990756ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного ст...×-
Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19(ДК 021:2015 – 66510000-8 Страхові послуги) (Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19,ДК 021:2015- 66512210-7 Послуги з добровільного страхування здоров’я)
- ID: UA-2021-03-22-004777-c
- Дата створення : 22.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9167573
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" ЄДРПОУ: 01990756ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного ст...×-
Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19(ДК 021:2015 – 66510000-8 Страхові послуги) (Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19,ДК 021:2015- 66512210-7 Послуги з добровільного страхування здоров’я)
- ID: UA-2021-03-04-003555-a
- Дата створення : 04.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8915931
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" ЄДРПОУ: 01990756ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Добровільне комплексне страхування здоров"я на випадок хвороби та медичного страхуван...×-
Добровільне комплексне страхування здоров"я на випадок хвороби та медичного страхування "Турбота 24/7 -COVID19 Лікарі"(ДК 021:2015-66510000-8 Страхові послуги)(Добровільне комплексне страхування здоров"я на випадок хвороби та медичного страхування "Турбота 24/7 -COVID19 Лікарі",ДК 021:2015 66512210-7 Послуги з добровільного страхування здоров’я)
- ID: UA-2020-12-23-010386-c
- Дата створення : 23.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7957684
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" ЄДРПОУ: 01990756ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -