-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19(ДК 021:2015 – 66510000-8 Страхові послуги) (Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19,ДК 021:2015- 66512210-7 Послуги з добровільного страхування здоров’я)
Тендер Prozorro UA-2021-03-04-003555-a
Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19(ДК 021:2015 – 66510000-8 Страхові послуги) (Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19,ДК 021:2015- 66512210-7 Послуги з добровільного страхування здоров’я)
Торги відмінено
119 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 595.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 595.00 UAH
Номер:
73844d0621734ddcb8581c49cc0b9dad
Внутрішній номер закупівлі:
8915931
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-04-003555-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990756
-
Адреса:
85113, Україна, Донецька область, Костянтинівка, проспект Ломоносова, будинок 101
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гордюшина Оксана Ігорівна 380950654850 gordyshuna_oks@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
119 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
595.00 UAH
Період уточнення:
04.03.2021 13:11 - 10.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.03.2021 13:11 - 20.03.2021 00:00
Аукціон:
з 22.03.2021 14:01
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
85113, Україна, Донецька область, Костянтинівка, проспект Ломоносова,101;161;161а;вул.Інженерна 23
На карті
Інформація про скасування
Номер:
696f2854dc98421d9c325628bfaf1ce4
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
«Неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути»(відмінити процедуру закупівлі з метою уточнення технічного опису предмету закупівлі та очікуваної вартості закупівлі.)
Період оскарження:
17.03.2021 14:47 - 28.03.2021 00:00
Дата опублікування:
17.03.2021 14:47
Дата виконання:
28.03.2021 00:04
Статус:
Виконано