-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19(ДК 021:2015 – 66510000-8 Страхові послуги) (Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19,ДК 021:2015- 66512210-7 Послуги з добровільного страхування здоров’я)
Оголошено тендер
119 000.00
UAH
Номер:
a1f2237c119e445392797270b1d30ced
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-04-003406-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990756
-
Адреса:
85113, Україна, Донецька область, Костянтинівка, проспект Ломоносова, будинок 101
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990756
-
Адреса:
85113, Україна, Донецька область, Костянтинівка, проспект Ломоносова, будинок 101
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
119 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19(ДК 021:2015 – 66510000-8 Страхові послуги)
(Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19,ДК 021:2015- 66512210-7 Послуги з добровільного страхування здоров’я)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.03.2021 13:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписОбласний бюджет
Сума119 000.00 UAH