-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з обов'язкового особистого страхування членів добровільної пожежної дружини (ДК 021:2015:66510000-8-Страхові послуги)
Тендер Prozorro UA-2021-06-14-000070-b
Послуги з обов'язкового особистого страхування членів добровільної пожежної дружини (ДК 021:2015:66510000-8-Страхові послуги)( Послуги з обов'язкового особистого страхування членів добровільної пожежної дружини з числа працівників Комунального некомерційного підприємства «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради»,ДК 021:2015 - 66512210-7 Послуги з добровільного страхування здоров’я)
Торги не відбулися
2 100.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 10.50 UAH
Номер:
9f1d3074382e4b728070bf9bcb0f26a1
Внутрішній номер закупівлі:
10313832
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-14-000070-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990756
-
Адреса:
85113, Україна, Донецька область, Костянтинівка, проспект Ломоносова, будинок 101
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гордюшина Оксана Ігорівна 380950654850 gordyshuna_oks@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 100.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10.50 UAH
Період уточнення:
14.06.2021 08:12 - 21.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.06.2021 08:12 - 01.07.2021 00:00
Аукціон:
з 01.07.2021 11:53
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з обов'язкового особистого страхування членів добровільної пожежної дружини з числа працівників Комунального некомерційного підприємства «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради»,ДК 021:2015 - 66512210-7 Послуги з добровільного страхування здоров’я)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021