• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19(ДК 021:2015 – 66510000-8 Страхові послуги) (Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19,ДК 021:2015- 66512210-7 Послуги з добровільного страхування здоров’я)

Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19(ДК 021:2015 – 66510000-8 Страхові послуги) (Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19,ДК 021:2015- 66512210-7 Послуги з добровільного страхування здоров’я)

Торги не відбулися

85 800.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 429.00 UAH
Номер: 6c53d92e887a4ae78d43e0d8e4e4eb8b
Внутрішній номер закупівлі: 9441190
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-09-001608-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради"
Контактна особа: Гордюшина Оксана Ігорівна 380950654850 gordyshuna_oks@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 85 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 429.00 UAH
Період уточнення: 09.04.2021 10:00 - 16.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 09.04.2021 10:00 - 26.04.2021 00:00
Аукціон: з 27.04.2021 12:22
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19
Код ДК 021:2015: 66512210-7 Послуги з добровільного страхування здоров’я
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання Відповідно до документації