-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обов'язкового особистого страхування членів добровільної пожежної дружини (ДК 021:2015:66510000-8-Страхові послуги)( Послуги з обов'язкового особистого страхування членів добровільної пожежної дружини з числа працівників Комунального некомерційного підприємства «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради»,ДК 021:2015 - 66512210-7 Послуги з добровільного страхування здоров’я)
Тендер Prozorro UA-2021-07-13-003266-a
Послуги з обов'язкового особистого страхування членів добровільної пожежної дружини (ДК 021:2015:66510000-8-Страхові послуги)( Послуги з обов'язкового особистого страхування членів добровільної пожежної дружини з числа працівників Комунального некомерційного підприємства «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради»,ДК 021:2015 - 66512210-7 Послуги з добровільного страхування здоров’я)
Завершена
2 100.00
UAH без ПДВ
Номер:
98b68ec33bb545e49b4b356c6d64a4f3
Внутрішній номер закупівлі:
10695287
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-13-003266-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990756
-
Адреса:
85113, Україна, Донецька область, Костянтинівка, проспект Ломоносова, будинок 101
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гордюшина Оксана Ігорівна 380950654850 gordyshuna_oks@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Згідно ч. 1 ст. 40 Закону переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі.
Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону, а саме: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації
обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі:
«27» травня 2021 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю «UA-2021-05-27-010546-b». Проте станом на «14» червня 2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені.
Тому «14» червня 2021 року замовником знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено нову закупівлю «UA-2021-06-14-000070-b». Проте знову ж таки станом на «01» липня 2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені.
Враховуючи ті обставини, що Замовником було відмінено дві процедури закупівлі за предметом Послуги з обов'язкового особистого страхування членів добровільної пожежної дружини (ДК 021:2015:66510000-8-Страхові послуги)( Послуги з обов'язкового особистого страхування членів добровільної пожежної дружини з числа працівників Комунального некомерційного підприємства «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради»,ДК 021:2015 - 66512210-7 Послуги з добровільного страхування здоров’я) через відсутність достатньої кількості учасників, уповноваженою особою було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.1 ч.2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року.
Очікувана вартість:
2 100.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з обов'язкового особистого страхування членів добровільної пожежної дружини з числа працівників Комунального некомерційного підприємства «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Костянтинівська філія ПрАТ" СК АСКО ДС"
Оскарження: 13.07.2021 14:21 - 24.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24311265
-
Контактна особа:
Літвіненко Р.В. +380504725141 konst@askods.dn.ua
-
Адреса:
85104, Україна, Донецька область, Костянтинівка, пр.Ломоносова, 132Б
Оскарження: 13.07.2021 14:21 - 24.07.2021 00:00
Ціна пропозиції
2 100.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.07.2021 14:21
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
4aa8d1378e49416bb7b029263e1d4d0a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-13-003266-a-a1
Постачальник:
Костянтинівська філія ПрАТ" СК АСКО ДС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24311265
-
Контактна особа:
Літвіненко Р.В. +380504725141 konst@askods.dn.ua
-
Адреса:
85104, Україна, Донецька область, Костянтинівка, пр.Ломоносова, 132Б
Номер договору:
384273
Сума договору:
2 100.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
30.07.2021 13:00
Статус:
Виконаний