-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19(ДК 021:2015 – 66510000-8 Страхові послуги) (Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19,ДК 021:2015- 66512210-7 Послуги з добровільного страхування здоров’я)
Тендер Prozorro UA-2021-09-10-002331-b
Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19(ДК 021:2015 – 66510000-8 Страхові послуги) (Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19,ДК 021:2015- 66512210-7 Послуги з добровільного страхування здоров’я)
Завершена
52 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 261.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 261.00 UAH
Номер:
78ec5d1e78b543f9acbe795f1fc5baed
Внутрішній номер закупівлі:
11466366
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-10-002331-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990756
-
Адреса:
85113, Україна, Донецька область, Костянтинівка, проспект Ломоносова, будинок 101
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гордюшина Оксана Ігорівна 380950654850 gordyshuna_oks@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
52 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
261.00 UAH
Період уточнення:
10.09.2021 11:47 - 17.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
10.09.2021 11:47 - 27.09.2021 12:00
Аукціон:
28.09.2021 13:52 - 28.09.2021 14:15
Період кваліфікації:
28.09.2021 14:15 - 06.10.2021 08:54
Період завантаження договору:
06.10.2021 08:54 - 26.10.2021 08:54
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 18.04.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "САЛАМАНДРА"
Оскарження: 04.10.2021 16:11 - 15.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
21870998
-
Контактна особа:
Наталія Усенко +380982139363 tender@idim.com.ua
-
Адреса:
36023, Україна, Полтавська область, місто Полтава, місто Полтава, вул.Колективна, будинок 10
Оскарження: 04.10.2021 16:11 - 15.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
31 320.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
31 320.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.10.2021 16:11
Відповіді на вимоги
10
Документи
46
Скарги
0
ТДВ СК Гардіан
Оскарження: 06.10.2021 08:54 - 17.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35417298
-
Контактна особа:
Ляшкович Таїсія Василівна +380443333710 t.liashkovych@grdn.com.ua
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, Саксаганського, 96
Оскарження: 06.10.2021 08:54 - 17.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
52 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
52 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.10.2021 08:54
Відповіді на вимоги
10
Документи
36
Скарги
0
Контракти
Номер:
b25216a891134729baf7670c9a40a54f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-10-002331-b-b1
Постачальник:
ТДВ СК Гардіан
×
-
Код ЄДРПОУ:
35417298
-
Контактна особа:
Ляшкович Таїсія Василівна +380443333710 t.liashkovych@grdn.com.ua
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, Саксаганського, 96
Номер договору:
ДСЗ-21-0026-ОЩ-0204
Сума договору:
52 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.10.2021 00:00 - 18.04.2022 00:00
Дата підписання:
23.10.2021 15:00
Статус:
Підписаний