-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19(ДК 021:2015 – 66510000-8 Страхові послуги) (Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19,ДК 021:2015- 66512210-7 Послуги з добровільного страхування здоров’я)
52 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
b25216a891134729baf7670c9a40a54f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-10-002331-b-b1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990756
-
Контактна особа:
Гордюшина Оксана Ігорівна 380950654850 gordyshuna_oks@ukr.net
-
Адреса:
85113, Україна, Донецька область, Костянтинівка, проспект Ломоносова, будинок 101
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТДВ СК Гардіан
×
-
Код ЄДРПОУ:
35417298
-
Контактна особа:
Ляшкович Таїсія Василівна +380443333710 t.liashkovych@grdn.com.ua
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, Саксаганського, 96
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
ДСЗ-21-0026-ОЩ-0204
Дата підписання:
23.10.2021 15:00
Період дії договору:
23.10.2021 00:00 - 18.04.2022 00:00
Сума договору:
52 200.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги добровільного комплексного страхування здоров’я на випадок хвороби та медичного страхування від COVID-19
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 18.04.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
5c220bc9d7d54d7180030e07d5d1a6cb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Помилково було підвантажено до системи не той файл Додатку №1 до Договору ДСЗ-21-0026-ОЩ-0204 від 23.10.2021р.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
23.10.2021 15:01
Статус:
Опубліковано