-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ліцензійне програмне забезпечення PTV Vissim Junction + Public Transport- ID: UA-2026-02-18-005674-a
- Дата створення : 18.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28344315
Національний транспортний університет ЄДРПОУ: 02070915ДК 021:2015: 48460000-0 Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпеченняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ліцензійне програмне забезпечення для здійснення транспортного планування та моделювання P...×-
Ліцензійне програмне забезпечення для здійснення транспортного планування та моделювання PTV Vissim Junction + Public Transport
- ID: UA-2026-02-17-008090-a
- Дата створення : 17.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28331619
Національний транспортний університет ЄДРПОУ: 02070915ДК 021:2015: 48460000-0 Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпеченняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Програмне забезпечення- ID: UA-2021-02-08-004068-b
- Дата створення : 08.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8497060
Національний транспортний університет ЄДРПОУ: 02070915ДК 021:2015: 48460000-0 Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпеченняЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення...×-
Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення 48460000-0 (Поставка програмного забезпечення )
- ID: UA-2020-12-17-007758-b
- Дата створення : 17.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7832994
Національний транспортний університет ЄДРПОУ: 02070915ДК 021:2015: 48460000-0 Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпеченняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення- ID: UA-2020-11-11-009384-a
- Дата створення : 11.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7155299
Національний транспортний університет ЄДРПОУ: 02070915ДК 021:2015: 48460000-0 Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпеченняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення...×-
Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення 48460000-0 (Поставка програмного забезпечення )
- ID: UA-2020-11-11-004704-b
- Дата створення : 11.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7154813
Національний транспортний університет ЄДРПОУ: 02070915ДК 021:2015: 48460000-0 Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпеченняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення...×-
Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення 48460000-0 (Поставка програмного забезпечення )
- ID: UA-2020-10-16-004652-a
- Дата створення : 16.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6746206
Національний транспортний університет ЄДРПОУ: 02070915ДК 021:2015: 48460000-0 Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпеченняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення- ID: UA-2020-10-15-005503-c
- Дата створення : 15.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6716845
Національний транспортний університет ЄДРПОУ: 02070915ДК 021:2015: 48460000-0 Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпеченняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення- ID: UA-2020-09-22-012133-b
- Дата створення : 22.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6405781
Національний транспортний університет ЄДРПОУ: 02070915ДК 021:2015: 48460000-0 Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпеченняТорги не відбулисяТорги не відбулися -