-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ліцензійне програмне забезпечення для здійснення транспортного планування та моделювання PTV Vissim Junction + Public Transport
Тендер Prozorro UA-2026-02-17-008090-a
Торги відмінено
681 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
6b1349cd940e4a7b92873bb8b0ada6b0
Внутрішній номер закупівлі:
28331619
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-17-008090-a
Замовник:
Національний транспортний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070915
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кудіна Людмила Анатоліївна 380968399606 ludmilakudina115@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
48460000-0 Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
681 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.02.2026 14:07 - 22.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.02.2026 14:07 - 25.02.2026 14:00
Аукціон:
з 26.02.2026 14:28
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
9d07764ffa0d44329a736715a557142b
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Станом на дату прийняття рішення відпала подальша потреба у здійсненні закупівлі Ліцензійного програмного забезпечення для здійснення транспортного планування та моделювання PTV Vissim Junction + Public Transport, у звʼязку з зміною фактичної потреби.
Період оскарження:
17.02.2026 15:51 - 28.02.2026 00:00
Дата опублікування:
17.02.2026 15:51
Дата виконання:
28.02.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴681 000.00 Лот 1.