• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ліцензійне програмне забезпечення для здійснення транспортного планування та моделювання PTV Vissim Junction + Public Transport

Оголошено тендер

681 000.00 UAH
Номер: b5e2f47a50af4fe5938e6bfdfd8c789a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-17-009514-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний транспортний університет
Замовник: Національний транспортний університет
Очікувана вартість: 681 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ліцензійне програмне забезпечення для здійснення транспортного планування та моделювання PTV Vissim Junction + Public Transport
Примітки: Відповідальна особа за здійснення закупівлі Кудіна Л.А.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 48460000-0 Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.02.2026 13:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума681 000.00 UAH