-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення
Тендер Prozorro UA-2020-09-22-012133-b
Торги не відбулися
220 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 100.00 UAH
Номер:
73bcaaa1a57a4c0bb55abff5b2eb4445
Внутрішній номер закупівлі:
6405781
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-22-012133-b
Замовник:
Національний транспортний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070915
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравчук Анастасія 0930681684 NASTIAKRAVCHUK29@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
48460000-0 Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
220 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 100.00 UAH
Період уточнення:
22.09.2020 16:15 - 28.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
22.09.2020 16:15 - 08.10.2020 17:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Беспалов ЛАБ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43478376
-
Контактна особа:
Беспалов Дмитро 380679435119, 380679435119 lab@bespalov.me
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд. 37/41, оф. 35/2
Початкова пропозиція
220 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
220 000.00 UAH без ПДВ
Документи
11
Скарги
0