-
Відкриті торги
-
КЕП
Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення
Оголошено тендер
220 000.00
UAH
Номер:
6d179c3073064560923a68f4411507ce
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-22-004711-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Національний транспортний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070915
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний транспортний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070915
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
220 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення
Примітки:
з ПДВ
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
48460000-0 Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
22.09.2020 15:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума220 000.00 UAH