-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення 48460000-0 (Поставка програмного забезпечення )
Тендер Prozorro UA-2020-10-16-004652-a
Торги не відбулися
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер:
f19738a0cfb54ac3ac2b0727d80591f1
Внутрішній номер закупівлі:
6746206
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-16-004652-a
Замовник:
Національний транспортний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070915
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравчук Анастасія 0930681684 NASTIAKRAVCHUK29@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
48460000-0 Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 250.00 UAH
Період уточнення:
16.10.2020 15:08 - 22.10.2020 01:00
Період прийому пропозицій:
16.10.2020 15:08 - 01.11.2020 16:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поставка програмного забезпечення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ"АМІКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38977500
-
Контактна особа:
тендерный отдел +380(63)771-55-86 TENDER@AMICA.UA http://amica.kiev.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 04128, м.Київ, ВУЛИЦЯ СТЕЦЕНКА, будинок 19/91, офіс 18
Початкова пропозиція
249 879.76 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
249 879.76 UAH з ПДВ
Документи
10
Скарги
0