-
Відкриті торги
-
КЕП
Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення
Оголошено тендер
250 000.00
UAH
Номер:
6880c97c2ca54d5da51bf4de1c734f9a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-16-009457-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Національний транспортний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070915
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний транспортний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070915
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення
Примітки:
з ПДВ
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
48460000-0 Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.10.2020 14:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума250 000.00 UAH