-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ліцензійне програмне забезпечення PTV Vissim Junction + Public Transport
Тендер Prozorro UA-2026-02-18-005674-a
Завершена
681 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
ec0633a7e39c41d3b2a39d37b2327b36
Внутрішній номер закупівлі:
28344315
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-18-005674-a
Замовник:
Національний транспортний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070915
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кудіна Людмила Анатоліївна 380968399606 ludmilakudina115@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
48460000-0 Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
681 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.02.2026 12:06 - 23.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.02.2026 12:06 - 26.02.2026 12:00
Аукціон:
з 27.02.2026 11:48
Період кваліфікації:
26.02.2026 12:00 - 03.03.2026 15:38
Період завантаження договору:
09.03.2026 00:00 - 19.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴681 000.00 Лот 1.