-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення 48460000-0 (Поставка програмного забезпечення )
Тендер Prozorro UA-2020-12-17-007758-b
Торги відмінено
250 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
1b7144514dd945a8acc15f84f223625f
Внутрішній номер закупівлі:
7832994
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-17-007758-b
Замовник:
Національний транспортний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070915
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравчук Анастасія 0930681684 NASTIAKRAVCHUK29@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
48460000-0 Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної в ЗУ "Про публічні закупівлі"
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поставка програмного забезпечення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Інформація про скасування
Номер:
a1d7b9f9a3784216901c6d7dbd15514b
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
28.12.2020 16:45 - 08.01.2021 00:00
Дата опублікування:
28.12.2020 16:45
Дата виконання:
08.01.2021 00:03
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП СОЛДАТОВ Є.В.
Оскарження: 17.12.2020 16:43 - 28.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2661914212
-
Контактна особа:
Саєнко Д.Ю. +380991869552 sksoftpluse@gmail.com
-
Адреса:
61091, Україна, Харківська область, Харків, просп. ПЕТРА ГРИГОРЕНКА , будинок 21, кв.80Б
Оскарження: 17.12.2020 16:43 - 28.12.2020 00:00
Ціна пропозиції
250 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.12.2020 16:43
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
ce052bca3e1b45ca915a94c7b514c035
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-17-007758-b-a1
Постачальник:
ФОП СОЛДАТОВ Є.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2661914212
-
Контактна особа:
Саєнко Д.Ю. +380991869552 sksoftpluse@gmail.com
-
Адреса:
61091, Україна, Харківська область, Харків, просп. ПЕТРА ГРИГОРЕНКА , будинок 21, кв.80Б
Сума договору:
250 000.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації