-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного...×-
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул.Мольєра, буд. № 46, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-08-31-009699-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242982
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного...×-
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж в житловому будинку за адресою: вул. Вадима Жукова, буд. 22, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-08-31-004889-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238197
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного...×-
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж в житловому будинку за адресою: вул. Вадима Жукова, буд. 22, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-08-17-008439-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30105325
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного...×-
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж в житловому будинку за адресою: вул. Вадима Жукова, буд. 20, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-08-17-007487-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30104372
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 4 робочих дні
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного...×-
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж в житловому будинку за адресою: вул. Калинова, буд. 79А, корпус № 1, у під’їздах №№ 1, 2, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-08-14-007809-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30091288
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 8 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного...×-
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж в житловому будинку за адресою: вул. Вадима Жукова, буд. 22, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-08-06-010491-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30016550
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного...×-
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж в житловому будинку за адресою: вул. Вадима Жукова, буд. 20, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-08-06-009421-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30015492
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного...×-
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж в житловому будинку за адресою: вул. Калинова, буд. 79А, корпус № 1, у під’їздах №№ 1, 2, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-08-05-002922-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29996144
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (Послуги з поточного...×-
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (Послуги з поточного ремонту електромереж у другому та третьому під'їзді житлового будинку № 7 по вул. Прогресивна, м. Дніпро)
- ID: UA-2024-10-21-013641-a
- Дата створення : 21.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22965842
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (Послуги з поточного...×-
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (Послуги з поточного ремонту електромереж у першому під’їзді житлового будинку № 82 по вул. Любарського, м. Дніпро)
- ID: UA-2024-07-11-002723-a
- Дата створення : 11.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22046513
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (Послуги з поточного...×-
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (Послуги з поточного ремонту електромереж у житловому будинку № 12 по вул. Бєляєва, м. Дніпро)
- ID: UA-2024-07-11-002528-a
- Дата створення : 11.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22046312
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (Послуги з поточного...×-
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (Послуги з поточного ремонту електрощитового обладнання у житловому будинку № 76 по вул. Галини Мазепи, м. Дніпро).
- ID: UA-2024-06-20-010038-a
- Дата створення : 20.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21891471
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (Послуги з поточного...×-
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (Послуги з поточного ремонту електромереж у під’їздах № 7 та № 8 житлового будинку № 15 по Донецькому шосе, м. Дніпро)
- ID: UA-2024-06-12-008556-a
- Дата створення : 12.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21814434
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту та облаштування споруд цивільного захисту (укриття, бомбосховища тощо),...×-
Послуги з ремонту та облаштування споруд цивільного захисту (укриття, бомбосховища тощо), а саме послуги зі встановлення пожежної сигналізації у підвальному приміщенні адміністративної будівлі, що використовується як найпростіше укриття за адресою: проспект Мануйлівський, будинок 31, м. Дніпро.
- ID: UA-2023-11-23-010231-a
- Дата створення : 23.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19755201
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (Послуги з поточного...×-
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (Послуги з поточного ремонту внутрішньої мережі електроживлення насосної станції (два насоси, які підвищують тиск холодної води) у підвальному приміщенні під'їзду №4 будинку №8 по просп. Мануйлівський, м. Дніпро)
- ID: UA-2023-06-01-012109-a
- Дата створення : 01.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17966429
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -