-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж в житловому будинку за адресою: вул. Вадима Жукова, буд. 20, м. Дніпро)
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-007487-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 4 робочих дні
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 4 робочих дні
253 253.34
UAH без ПДВ
Номер:
5d0dbdceff364ae59f87909d1137eae5
Внутрішній номер закупівлі:
30104372
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-007487-a
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ АМУР-НИЖНЬОДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43938788
-
Адреса:
49023, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Мануйлівський, будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Сосницька +380562236063 andvkg@dniprorada.gov.ua https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-amur-nizhnodniprovskogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
253 253.34 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 14:29 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 14:29 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 12:26
Період кваліфікації:
з 25.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴253 253.34 Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж в житловому будинку за адресою: вул. Вадима Жукова, буд. 20, м. Дніпро)