• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж в житловому будинку за адресою: вул. Вадима Жукова, буд. 20, м. Дніпро)

Оголошено тендер

303 904.01 UAH
Номер: a3e87e6ea39f47c2ac54dd118cdf5ecb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-17-009301-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АДМІНІСТРАЦІЯ АМУР-НИЖНЬОДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: АДМІНІСТРАЦІЯ АМУР-НИЖНЬОДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 303 904.01 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж в житловому будинку за адресою: вул. Вадима Жукова, буд. 20, м. Дніпро)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.08.2026 14:20
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяАмур-Нижньодніпровський
Сума303 904.01 UAH