• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул.Мольєра, буд. № 46, м. Дніпро)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

194 157.53 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
05
год
32
хв
51
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 18f7e72fa29e40f7a1603678e0ddfbba
Внутрішній номер закупівлі: 30242982
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009699-a   
Замовник: АДМІНІСТРАЦІЯ АМУР-НИЖНЬОДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олена Сосницька +380562236063 andvkg@dniprorada.gov.ua https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-amur-nizhnodniprovskogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 194 157.53 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:06 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:06 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:06 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 14:25

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴194 157.53 Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул.Мольєра, буд. № 46, м. Дніпро)