-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж в житловому будинку за адресою: вул. Калинова, буд. 79А, корпус № 1, у під’їздах №№ 1, 2, м. Дніпро)
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-007809-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 8 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 8 днів назад
433 323.20
UAH без ПДВ
Номер:
92f9cb2c368c4e569f0d2196d24ef27a
Внутрішній номер закупівлі:
30091288
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-007809-a
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ АМУР-НИЖНЬОДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43938788
-
Адреса:
49023, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Мануйлівський, будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Сосницька +380562236063 andvkg@dniprorada.gov.ua https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-amur-nizhnodniprovskogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
433 323.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 14:31 - 21.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 14:31 - 24.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 12:01
Період кваліфікації:
24.08.2026 00:00 - 24.08.2026 15:22
Період завантаження договору:
30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴433 323.20 Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж в житловому будинку за адресою: вул. Калинова, буд. 79А, корпус № 1, у під’їздах №№ 1, 2, м. Дніпро)