• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж в житловому будинку за адресою: вул. Вадима Жукова, буд. 20, м. Дніпро)

Торги не відбулися

253 253.34 UAH без ПДВ
Номер: f041667bf1d34ca394ee47638338995e
Внутрішній номер закупівлі: 30015492
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-06-009421-a   
Замовник: АДМІНІСТРАЦІЯ АМУР-НИЖНЬОДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олена Сосницька +380562236063 andvkg@dniprorada.gov.ua https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-amur-nizhnodniprovskogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 253 253.34 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.08.2026 15:43 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.08.2026 15:43 - 14.08.2026 00:00
Аукціон: з 14.08.2026 15:43

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴253 253.34 Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж в житловому будинку за адресою: вул. Вадима Жукова, буд. 20, м. Дніпро)