-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання житлового будинку за адресо...×-
Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання житлового будинку за адресою: вулиця Мілютенка, 15А у Деснянському районі м. Києва за ДК 021:2015 (CPV) 45310000-3 Електромонтажні роботи
- ID: UA-2026-08-28-006012-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30225424
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39605452ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 07.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання житлового будинку за адресо...×-
Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання житлового будинку за адресою: вулиця Космонавта Поповича, 2 у Деснянському районі м. Києва за ДК 021:2015 (CPV) 45310000-3 Електромонтажні роботи
- ID: UA-2026-08-28-003128-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30222584
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39605452ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 07.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішньобудинкової системи електропостачання житлового будинку за адрес...×-
Поточний ремонт внутрішньобудинкової системи електропостачання житлового будинку за адресою: вулиця Оноре де Бальзака, 4 у Деснянському районі м. Києва за ДК 021:2015 (CPV) 45310000-3 Електромонтажні роботи
- ID: UA-2026-07-09-007100-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29773910
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39605452ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця О...×-
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця Оноре де Бальзака, 84, ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання ,за кодом ДК 021:2015 (СPV) - 45310000-3 (Електромонтажні роботи)
- ID: UA-2026-07-03-007365-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29727592
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39605452ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця Р...×-
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця Рональда Рейгана, 42, ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання ,за кодом ДК 021:2015 (СPV) - 45310000-3 (Електромонтажні роботи)
- ID: UA-2026-07-03-007051-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29727288
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39605452ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, проспект...×-
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, проспект Червоної Калини, 32, ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання ,за кодом ДК 021:2015 (СPV) - 45310000-3 (Електромонтажні роботи)
- ID: UA-2026-05-25-002822-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29321585
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39605452ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця Р...×-
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця Рональда Рейгана, 2А, ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання ,за кодом ДК 021:2015 (СPV) - 45310000-3 (Електромонтажні роботи)
- ID: UA-2026-05-25-002644-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29321404
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39605452ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту внутрішньобудинкових систем електропостачання житлового будинк...×-
Послуги з поточного ремонту внутрішньобудинкових систем електропостачання житлового будинку за адресою: проспект Червоної Калини, 34 у Деснянському районі м. Києва за ДК 021:2015 (CPV) 45310000-3 Електромонтажні роботи
- ID: UA-2026-05-22-008420-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29313197
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39605452ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця О...×-
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця Оноре де Бальзака,88А , ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання ,за кодом ДК 021:2015 (СPV) - 45310000-3 (Електромонтажні роботи)
- ID: UA-2026-05-22-004702-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29309478
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39605452ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця О...×-
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця Оноре де Бальзака,98/29 , ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання ,за кодом ДК 021:2015 (СPV) - 45310000-3 (Електромонтажні роботи)
- ID: UA-2026-05-22-004438-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29309217
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39605452ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця К...×-
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця Кубанської України, 24, ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання ,за кодом ДК 021:2015 (СPV) - 45310000-3 (Електромонтажні роботи)
- ID: UA-2026-05-22-002102-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29306881
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39605452ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту внутрішньобудинкових систем електропостачання житлового будинк...×-
Послуги з поточного ремонту внутрішньобудинкових систем електропостачання житлового будинку за адресою: вулиця Сержа Лифаря, 1 у Деснянському районі м. Києва за ДК 021:2015 (CPV) 45310000-3 Електромонтажні роботи
- ID: UA-2026-05-21-012673-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29303509
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39605452ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту внутрішньобудинкових систем електропостачання житлового будинк...×-
Послуги з поточного ремонту внутрішньобудинкових систем електропостачання житлового будинку за адресою: вулиця Кубанської України, 30 у Деснянському районі м. Києва за ДК 021:2015 (CPV) 45310000-3 Електромонтажні роботи
- ID: UA-2026-05-21-012512-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29303375
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39605452ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішньобудинкової системи електропостачання житлового будинку за адрес...×-
Поточний ремонт внутрішньобудинкової системи електропостачання житлового будинку за адресою: вулиця Милославська, 23 у Деснянському районі м. Києва за ДК 021:2015 (CPV) 45310000-3 Електромонтажні роботи
- ID: UA-2026-05-21-012255-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29303121
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39605452ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту внутрішньобудинкових систем електропостачання житлового будинк...×-
Послуги з поточного ремонту внутрішньобудинкових систем електропостачання житлового будинку за адресою: вулиця Кубанської України, 24А у Деснянському районі м. Києва за ДК 021:2015 (CPV) 45310000-3 Електромонтажні роботи
- ID: UA-2026-05-21-012173-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29303031
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39605452ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -