• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання житлового будинку за адресою: вулиця Космонавта Поповича, 2 у Деснянському районі м. Києва за ДК 021:2015 (CPV) 45310000-3 Електромонтажні роботи

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 07.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 07.09.26 09:00)

97 600.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
05
год
15
хв
13
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 23b4b873223f474eb196f1e1b0b2fc19
Внутрішній номер закупівлі: 30222584
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-003128-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Контактна особа: Аміров Дмитро Ібрагімович 380445159374 kkdesntender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 97 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 11:13 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 11:13 - 07.09.2026 09:00
Період оскарження: 28.08.2026 11:13 - 04.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 11:18

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴97 600.00 Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання житлового будинку за адресою: вулиця Космонавта Поповича, 2 у Деснянському районі м. Києва за ДК 021:2015 (CPV) 45310000-3 Електромонтажні роботи