• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання житлового будинку за адресою: вулиця Космонавта Поповича, 2 у Деснянському районі м. Києва за ДК 021:2015 (CPV) 45310000-3 Електромонтажні роботи

Оголошено тендер

117 120.00 UAH
Номер: e4acb8246f054204817b0394a3227fab
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-003834-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Очікувана вартість: 117 120.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання житлового будинку за адресою: вулиця Космонавта Поповича, 2 у Деснянському районі м. Києва за ДК 021:2015 (CPV) 45310000-3 Електромонтажні роботи
Примітки: Номенклатурна позиція за ДК 021:2015 (CPV): 45310000-3 Електромонтажні роботи 45316000-5 Монтаж систем освітлення і сигналізації
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Дата опублікування: 28.08.2026 11:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума117 120.00 UAH