• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання житлового будинку за адресою: вулиця Мілютенка, 15А у Деснянському районі м. Києва за ДК 021:2015 (CPV) 45310000-3 Електромонтажні роботи

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 07.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 07.09.26 09:00)

110 800.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
04
год
20
хв
21
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: b62e02b31db448d0a87894561f0025fb
Внутрішній номер закупівлі: 30225424
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-006012-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Контактна особа: Аміров Дмитро Ібрагімович 380445159374 kkdesntender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 110 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 13:26 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 13:26 - 07.09.2026 09:00
Період оскарження: 28.08.2026 13:26 - 04.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:45

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴110 800.00 Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання житлового будинку за адресою: вулиця Мілютенка, 15А у Деснянському районі м. Києва за ДК 021:2015 (CPV) 45310000-3 Електромонтажні роботи