-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання житлового будинку за адресою: вулиця Мілютенка, 15 у Деснянському районі м. Києва за ДК 021:2015 (CPV) 45310000-3 Електромонтажні роботи
Оголошено тендер
132 960.00
UAH
Номер:
6ddf6058971d4f63b7f6a99116ae4bf7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-007258-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39605452
-
Адреса:
02217, Україна, м. Київ, ВУЛ. ЗАКРЕВСЬКОГО, БУД. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39605452
-
Адреса:
02217, Україна, м. Київ, ВУЛ. ЗАКРЕВСЬКОГО, БУД. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
132 960.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання житлового будинку за адресою: вулиця Мілютенка, 15 у Деснянському районі м. Києва за ДК 021:2015 (CPV) 45310000-3 Електромонтажні роботи
Примітки:
Номенклатурна позиція за ДК 021:2015 (CPV):
45310000-3 Електромонтажні роботи
45316000-5 Монтаж систем освітлення і сигналізації
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
Дата опублікування:
28.08.2026 13:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума132 960.00 UAH