-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту внутрішньобудинкових систем електропостачання житлового будинку за адресою: вулиця Кубанської України, 30 у Деснянському районі м. Києва за ДК 021:2015 (CPV) 45310000-3 Електромонтажні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-05-21-012512-a
Завершена
153 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d34b7b6e183e4735be372262e63feb3a
Внутрішній номер закупівлі:
29303375
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-21-012512-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39605452
-
Адреса:
02217, Україна, м. Київ, ВУЛ. ЗАКРЕВСЬКОГО, БУД. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аміров Дмитро Ібрагімович 380445159374 kkdesntender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
153 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2026 16:50 - 29.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2026 16:50 - 01.06.2026 09:00
Аукціон:
з 02.06.2026 15:43
Період кваліфікації:
01.06.2026 09:00 - 12.06.2026 13:50
Період завантаження договору:
18.06.2026 00:00 - 28.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴153 000.00 Послуги з поточного ремонту внутрішньобудинкових систем електропостачання житлового будинку за адресою: вулиця Кубанської України, 30 у Деснянському районі м. Києва за ДК 021:2015 (CPV) 45310000-3 Електромонтажні роботи