-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішньобудинкової системи електропостачання житлового будинку за адресою: вулиця Оноре де Бальзака, 4 у Деснянському районі м. Києва за ДК 021:2015 (CPV) 45310000-3 Електромонтажні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-007100-a
Завершена
268 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
2eb77c7e3d94446f8a5d6ea0977894c7
Внутрішній номер закупівлі:
29773910
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-007100-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39605452
-
Адреса:
02217, Україна, м. Київ, ВУЛ. ЗАКРЕВСЬКОГО, БУД. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аміров Дмитро Ібрагімович 380445159374 kkdesntender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
268 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 14:36 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 14:36 - 20.07.2026 09:00
Аукціон:
з 21.07.2026 15:37
Період кваліфікації:
20.07.2026 09:00 - 28.07.2026 15:03
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴268 000.00 Поточний ремонт внутрішньобудинкової системи електропостачання житлового будинку (об’єкту) за адресою: вулиця Оноре де Бальзака, 4 у Деснянському районі м. Києва за ДК 021:2015 (CPV) 45316000-5 Монтаж систем освітлення і сигналізації