-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішньобудинкової системи електропостачання житлового будинку за адресою: вулиця Оноре де Бальзака, 4 у Деснянському районі м. Києва за ДК 021:2015 (CPV) 45310000-3 Електромонтажні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-007100-a
Завершена
268 000.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 14:36 - 17.07.2026 00:00
Відповідь надана
технічне
Номер:
8ec3abbe92ba4a8cb69cc45f4cd32ad1
Дата опублікування:
16.07.2026 13:08
Опис:
Запитання: На якій підставі Замовник включив до Деф.акту наступні позиції: пп.4,5 щодо тримачів 400А, пп.10,11 щодо тримачів 250А ?
ДО відома Замовника, кошторисна поз. КМ8-523-3. Монтаж запобіжника,400А включає в себе такі роботи:
1. Установлення опорної конструкції
2. Установлення запобіжника.
Опорна конструкція - це тримач запобіжника.
Люба експертиза пп.4,5,10,11 повидаляє із кошториса!
А застосування для монтажу тримача якихось інщих позицій, наприклад, - поз.КМ8-52-2. Монтаж ізолятора опорного - це від "лукавого", тому, що це монтаж ізоляторів ИО-3,75, ИО-7,5 і т.п.
Таким чином, Замовник повинен видалити ці позиції із дефектного акту, щоб уникнути неприємностей у майбутньому - при перевірках.
Відповідь замовника (Відповідь зареєстровано 16.07.2026, 11:16)
Доброго дня! Опорна конструкція ,як зазначається в складі робіт поз. КМ8-523-2 ; КМ8-523-3 -
це спеціальний каркас, або Din-рейка, яка слугує основою для встановлення тримача запобіжника.
Запитання: Шановний Замовнику, який спеціальний каркас (покажіть його фото?), яка дін-рейка? Що Ви несете?
Ще раз наголошуємо, що поз.КМ8-52-2. - це є Монтаж ізоляторів опорних - це такі фарфорові штуки - тмонтаж ізоляторів ИО-3,75, ИО-7,5 і т.п. Але це ніяк не монтаж тримача!
Замовник повинен вилучити позиції із монтажу тримачів - окремо такого монтжау не існує. монтаж тримачів - в складі робіт при монтажі запобіжників.
До відома Замовника, такі запобіжники на дін-рейку не монтуються.
Відповідь:
Доброго дня! Відповідь:В позиції 4,5,10,11 опорною конструкцією вважається монтажна панель або Din-рейка,яка слугує основою для встановлення тримача запобіжника.Позиція монтажу тримача запобіжника в АВК відсутня,тому застосували еквівалентну позицію .
Дата відповіді:
17.07.2026 15:08
Відповідь надана
технічне кошторис
Номер:
6f0bbfaf4aab48b8afd17d1d9f35c1e8
Дата опублікування:
11.07.2026 19:42
Опис:
Запитання: На якій підставі Замовник включив до Деф.акту наступні позиції: пп.4,5 щодо тримачів 400А, пп.10,11 щодо тримачів 250А ?
ДО відома Замовника, кошторисна поз. КМ8-523-3. Монтаж запобіжника,400А включає в себе такі роботи:
1. Установлення опорної конструкції
2. Установлення запобіжника.
Опорна конструкція - це тримач запобіжника.
Люба експертиза пп.4,5,10,11 повидаляє із кошториса!
А застосування для монтажу тримача якихось інщих позицій, наприклад, - поз.КМ8-52-2. Монтаж ізолятора опорного - це від "лукавого", тому, що це монтаж ізоляторів ИО-3,75, ИО-7,5 і т.п.
Таким чином, Замовник повинен видалити ці позиції із дефектного акту, щоб уникнути неприємностей у майбутньому - при перевірках.
Відповідь:
Доброго дня! Опорна конструкція ,як зазначається в складі робіт поз. КМ8-523-2 ; КМ8-523-3 -
це спеціальний каркас, або Din-рейка, яка слугує основою для встановлення тримача запобіжника.
Дата відповіді:
16.07.2026 11:16
Відповідь надана
технічне
Номер:
e03f4d3ed695481fb5a1864d0b347e19
Дата опублікування:
10.07.2026 10:15
Опис:
Доброго дня!
Запитання: Які саме запобіжники на 400А, 250 А необхідно встановити (пп.9, 15 Деф.Акту) ?
Відповідь:
Доброго дня! При розрахунку було використано плавкий запобіжник E.Next e.fuse.NT2.250 габарит 2 250А,
плавкий запобіжник E.Next e.fuse.NT3.400 габарит 3 400А
Дата відповіді:
10.07.2026 13:46