-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішньобудинкової системи електропостачання житлового будинку за адресою: вулиця Оноре де Бальзака, 4 у Деснянському районі м. Києва за ДК 021:2015 (CPV) 45310000-3 Електромонтажні роботи
Оголошено тендер
321 600.00
UAH
Номер:
b87756bb901347e89c8af2717c042605
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-09-008850-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39605452
-
Адреса:
02217, Україна, м. Київ, ВУЛ. ЗАКРЕВСЬКОГО, БУД. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39605452
-
Адреса:
02217, Україна, м. Київ, ВУЛ. ЗАКРЕВСЬКОГО, БУД. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
321 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт внутрішньобудинкової системи електропостачання житлового будинку за адресою: вулиця Оноре де Бальзака, 4 у Деснянському районі м. Києва за ДК 021:2015 (CPV) 45310000-3 Електромонтажні роботи
Примітки:
Номенклатурна позиція:
за ДК 021:2015 (CPV) 45316000-5 Монтаж систем освітлення і сигналізації
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
Дата опублікування:
09.07.2026 14:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума321 600.00 UAH