• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту внутрішньобудинкових систем електропостачання житлового будинку за адресою: проспект Червоної Калини, 34 у Деснянському районі м. Києва за ДК 021:2015 (CPV) 45310000-3 Електромонтажні роботи

Завершена

96 000.00 UAH з ПДВ
Номер: f2120b62af6e42d1b2fb6c609f373c5b
Внутрішній номер закупівлі: 29313197
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-22-008420-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Контактна особа: Аміров Дмитро Ібрагімович 380445159374 kkdesntender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 96 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.05.2026 14:28 - 30.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.05.2026 14:28 - 02.06.2026 09:00
Аукціон: з 03.06.2026 15:06
Період кваліфікації: 02.06.2026 09:00 - 12.06.2026 13:59
Період завантаження договору: 18.06.2026 00:00 - 28.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴96 000.00 Послуги з поточного ремонту внутрішньобудинкових систем електропостачання житлового будинку за адресою: проспект Червоної Калини, 34 у Деснянському районі м. Києва за ДК 021:2015 (CPV) 45310000-3 Електромонтажні роботи