-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи (Підключення генератора до електромереж...×-
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи (Підключення генератора до електромережі школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району м. Києва)
- ID: UA-2026-07-28-004284-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29926825
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598736ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи (Підключення генератора до електромереж...×-
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи (Підключення генератора до електромережі школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району м. Києва)
- ID: UA-2026-07-23-009154-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29895163
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598736ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45310000-3 - Електромонтажні роботи- ID: UA-2026-05-06-014730-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29141646
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598736ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Встановлення системи голосового оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей у прим...×-
Встановлення системи голосового оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей у приміщенні школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва
- ID: UA-2025-06-12-002485-a
- Дата створення : 12.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25581041
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598736ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Встановлення системи голосового оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей у прим...×-
Встановлення системи голосового оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей у приміщенні школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва
- ID: UA-2025-06-12-000775-a
- Дата створення : 12.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25579435
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598736ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з енергозабезпечення (код за ДК 021:2015-45310000-3) підготовка до нового навчальн...×-
Послуги з енергозабезпечення (код за ДК 021:2015-45310000-3) підготовка до нового навчального року (облаштування найпростіших укриттів) укриття в об"єкті фонду захисних споруд цивільного захисту персоналу та учнів закладу освіти за адресою: місто Київ, вулиця Академіка Курчатова, будинок 18/2.
- ID: UA-2022-07-06-004564-a
- Дата створення : 06.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14854964
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598736ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт електромереж у школі І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва...×-
Поточний ремонт електромереж у школі І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва за адресою: місто Київ, вул. Академіка Курчатова, будинок 18/2
- ID: UA-2021-10-12-000821-c
- Дата створення : 12.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11942598
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598736ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт електромереж у школі І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва...×-
Поточний ремонт електромереж у школі І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Академіка Курчатова 18/2
- ID: UA-2020-12-11-004280-b
- Дата створення : 11.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7695648
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598736ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт системи освітлення- ID: UA-2020-12-11-000579-b
- Дата створення : 11.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7682489
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598736ДК 021:2015: 45316000-5 Монтаж систем освітлення і сигналізаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт електромереж- ID: UA-2020-11-03-002484-b
- Дата створення : 03.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7010877
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598736ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Встановлення пожежної сигналізації (послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації)- ID: UA-2018-03-12-000420-a
- Дата створення : 12.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1881878
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598736ДК 021:2015: 45312100-8 Встановлення систем пожежної сигналізаціїЗавершена -