-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Капітальний ремонт пожежної сигналізації з влаштуванням системи оповіщення та управлінням...×-
Капітальний ремонт пожежної сигналізації з влаштуванням системи оповіщення та управлінням евакуацією людей в разі пожежі у приміщеннях ліцею №3 мені В'ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради за адресою м. Дрогобич, вулиця Завалля, 12
- ID: UA-2025-07-02-008425-a
- Дата створення : 02.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25774102
ДК 021:2015: 45312100-8 Встановлення систем пожежної сигналізаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт частини огорожі ліцею №3 ім. В. Чорновола ДМР- ID: UA-2024-12-18-010186-a
- Дата створення : 18.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23743375
ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення їдальні ліцею- ID: UA-2024-12-16-002915-a
- Дата створення : 16.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23687844
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту частини огорожі ліцею №3 ім. В. Чорновола ДМР- ID: UA-2024-12-09-001940-a
- Дата створення : 09.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23571682
ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт аварійного входу укриття ліцею №3 імені В'ячеслава Чорновола Дрого...×-
Капітальний ремонт аварійного входу укриття ліцею №3 імені В'ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради за адресою : вул. Завалля, 12 м. Дрогобич, Львівська обл.
- ID: UA-2023-11-30-009960-a
- Дата створення : 30.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19847874
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішнього дворика ліцею №3 імені В'ячеслава Чорновола Дрогобицької...×-
Поточний ремонт внутрішнього дворика ліцею №3 імені В'ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради за адресою: вул. Завалля, 12 м. Дрогобич, Львівська область
- ID: UA-2023-09-28-000690-a
- Дата створення : 28.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19114283
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт кабінетів №30 та №32 ліцею № 3 імені В'ячеслава Чорновола Дрогобицько...×-
Поточний ремонт кабінетів №30 та №32 ліцею № 3 імені В'ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради за адресою: вул. Завалля, 12, м. Дрогобич, Львівська область (заходи з енергозбереження)
- ID: UA-2023-08-18-003377-a
- Дата створення : 18.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18713591
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт аварійної частини внутрішніх приміщень ліцею №3 ім. В. Чорновола по вул....×-
Поточний ремонт аварійної частини внутрішніх приміщень ліцею №3 ім. В. Чорновола по вул. Завалля,12 в м. Дрогобич Львівської області
- ID: UA-2022-11-25-003828-a
- Дата створення : 25.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15989277
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішніх приміщень ліцею №3 ім. В. Чорновола по вул. Завалля,12 в м. Др...×-
Поточний ремонт внутрішніх приміщень ліцею №3 ім. В. Чорновола по вул. Завалля,12 в м. Дрогобич Львівської області для комфортного перебування ВПО
- ID: UA-2022-08-08-003911-a
- Дата створення : 08.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15053194
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі ліцею №3 імені В’ячеслава Чорновола на вул. Завалля,12 м. Дрогоб...×-
Поточний ремонт покрівлі ліцею №3 імені В’ячеслава Чорновола на вул. Завалля,12 м. Дрогобич, Львівської області для облаштування безпечного простору ВПО
- ID: UA-2022-08-04-004262-a
- Дата створення : 04.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15033070
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт окремих приміщень з заміною внутрішніх вікон ліцею №3 імені В’ячеслава Чор...×-
Поточний ремонт окремих приміщень з заміною внутрішніх вікон ліцею №3 імені В’ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою вул. Завалля, 12, м.Дрогобич, Львівська область (Коригування)
- ID: UA-2021-12-14-006048-a
- Дата створення : 14.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13126143
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт окремих приміщень з заміною внутрішніх вікон ліцею №3 імені В’ячеслава Чор...×-
Поточний ремонт окремих приміщень з заміною внутрішніх вікон ліцею №3 імені В’ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою вул. Завалля, 12, м.Дрогобич, Львівська область
- ID: UA-2021-10-01-009939-b
- Дата створення : 01.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11806703
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експертиза кошторисної частини проекту будівництва"Капітальний ремонт з улаштуванням...×-
Експертиза кошторисної частини проекту будівництва"Капітальний ремонт з улаштуванням бруківки на території ліцею№3 ім.В.Ворновола на вул.Завалля,12 м.Дрогобич Львівської області"
- ID: UA-2021-08-04-002772-a
- Дата створення : 04.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10969134
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за виконанням"Капітальний ремонт з улаштуванням бруківки на територі...×-
Технічний нагляд за виконанням"Капітальний ремонт з улаштуванням бруківки на території ліцею №3ім.В.Чорновола на вул.Завалля,12 м.Дрогобич Львівської області"
- ID: UA-2021-08-04-002124-a
- Дата створення : 04.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10967074
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт з улаштуванням бруківки на території ліцею №3 ім.В.Чорновола на вул.Зав...×-
Капітальний ремонт з улаштуванням бруківки на території ліцею №3 ім.В.Чорновола на вул.Завалля, 12 м.Дрогобичі Львівської області
- ID: UA-2021-07-02-001574-a
- Дата створення : 02.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10561636
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -