-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт кабінетів №30 та №32 ліцею № 3 імені В'ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради за адресою: вул. Завалля, 12, м. Дрогобич, Львівська область (заходи з енергозбереження)
Тендер Prozorro UA-2023-08-18-003377-a
Завершена
317 111.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 171.11 UAH
мін. крок: 1% або 3 171.11 UAH
Номер:
5761b4f8ab934968aacd59ad0886a712
Внутрішній номер закупівлі:
18713591
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-18-003377-a
Замовник:
Ліцей №3 імені В'ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22410081
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Завалля, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Малинівська Юлія Зеновіївна +380974195440 drogobych_vo.school3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
317 111.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.08.2023 12:00 - 23.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2023 12:00 - 26.08.2023 00:00
Період кваліфікації:
26.08.2023 00:00 - 29.08.2023 13:04
Період завантаження договору:
04.09.2023 00:00 - 14.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴317 111.00 Поточний ремонт кабінетів №30 та №32 ліцею № 3 імені В'ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради за адресою: вул. Завалля, 12, м. Дрогобич, Львівська область (заходи з енергозбереження)