-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішніх приміщень ліцею №3 ім. В. Чорновола по вул. Завалля,12 в м. Дрогобич Львівської області для комфортного перебування ВПО
Тендер Prozorro UA-2022-08-08-003911-a
Оголошення про проведення спрощеної закупівлі (умови визначені в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимоги до предмета закупівлі) у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України про деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану від 28.02.2022 № 169
Завершена
470 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 353.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 353.50 UAH
Номер:
d17e2f6bd00443f3b89c08f23dab9368
Внутрішній номер закупівлі:
15053194
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-08-08-003911-a
Замовник:
Ліцей №3 імені В'ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22410081
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Завалля, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Біляк Світлана Василівна +380673698497 apasazapasaz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
470 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 353.50 UAH
Період уточнення:
08.08.2022 12:55 - 12.08.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2022 00:00 - 16.08.2022 00:00
Аукціон:
з 16.08.2022 11:47
Період кваліфікації:
16.08.2022 00:01 - 17.08.2022 10:22
Період завантаження договору:
17.08.2022 10:22 - 06.09.2022 10:22
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт внутрішніх приміщень ліцею №3 ім. В. Чорновола по вул. Завалля,12 в м. Дрогобич Львівської області для комфортного перебування ВПО
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 23.08.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТзОВ «ЕКОТЕПЛО ДРОГОБИЧ»
Оскарження: 17.08.2022 10:22 - 20.08.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38831396
-
Контактна особа:
Іван Демко +380973191321 ekoteplo_drogobych@ukr.net
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, м.Дрогобич, вулиця Жупна, будинок 17
Оскарження: 17.08.2022 10:22 - 20.08.2022 00:00
Початкова пропозиція
470 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
470 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.08.2022 10:22
Документи
43
Скарги
0
Контракти
Номер:
8d215fc294044c27b0f9b9a7fb33960f
Ідентифікатор договору:
UA-2022-08-08-003911-a-b1
Постачальник:
ТзОВ «ЕКОТЕПЛО ДРОГОБИЧ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38831396
-
Контактна особа:
Іван Демко +380973191321 ekoteplo_drogobych@ukr.net
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, м.Дрогобич, вулиця Жупна, будинок 17
Номер договору:
5
Сума договору:
470 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
392 250.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Поточний ремонт внутрішніх приміщень ліцею №3 ім. В. Чорновола по вул. Завалля,12 в м. Дрогобич Львівської області для комфортного перебування ВПО: 1.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.08.2022 10:22 - 21.11.2022 23:59
Дата підписання:
17.08.2022 10:22
Статус:
Виконаний