-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішніх приміщень ліцею №3 ім. В. Чорновола по вул. Завалля,12 в м. Дрогобич Львівської області для комфортного перебування ВПО
Тендер Prozorro UA-2022-08-08-003911-a
Оголошення про проведення спрощеної закупівлі (умови визначені в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимоги до предмета закупівлі) у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України про деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану від 28.02.2022 № 169
Завершена
470 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 353.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 353.50 UAH
Період оскарження:
08.08.2022 12:55 - 12.08.2022 00:00
Нічого не знайдено.