-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт аварійної частини внутрішніх приміщень ліцею №3 ім. В. Чорновола по вул. Завалля,12 в м. Дрогобич Львівської області
Тендер Prozorro UA-2022-11-25-003828-a
Під кількістю 1 послуга слід розуміти обсяг, визначений у Технічній специфікації (згідно до Додатку №2) Категорія Замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини четвертої ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Мова якою проводиться процедура закупівлі - українська.
Завершена
532 014.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 320.14 UAH
мін. крок: 1% або 5 320.14 UAH
Номер:
b0ec3ec7b1884adb9e3aece6d3cdbd9a
Внутрішній номер закупівлі:
15989277
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-25-003828-a
Замовник:
Ліцей №3 імені В'ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22410081
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Завалля, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Малинівська Юлія Зеновіївна +380974195440 drogobych_vo.school3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
532 014.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2022 10:44 - 30.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2022 10:44 - 03.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
03.12.2022 00:02 - 05.12.2022 13:58
Період завантаження договору:
11.12.2022 00:00 - 21.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴532 014.00 Поточний ремонт аварійної частини внутрішніх приміщень ліцею №3 ім. В. Чорновола по вул. Завалля,12 в м. Дрогобич Львівської області