-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт окремих приміщень з заміною внутрішніх вікон ліцею №3 імені В’ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою вул. Завалля, 12, м.Дрогобич, Львівська область (Коригування)
Тендер Prozorro UA-2021-12-14-006048-a
Завершена
111 986.00
UAH без ПДВ
Номер:
d825b95f46544d84bd2789fd08e82210
Внутрішній номер закупівлі:
13126143
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-14-006048-a
Замовник:
Ліцей №3 імені В'ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22410081
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Завалля, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Біляк Світлана Василівна +380673698497 apasazapasaz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування:
За результатом проведення відкритих торгів на закупівлю: Поточний ремонт окремих приміщень з заміною внутрішніх вікон ліцею №3 імені В’ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою вул. Завалля, 12, м.Дрогобич, Львівська область було укладено договір № 12 від 02.08.2021р. Згідно технічного завдання було замінено освітлювальну мережу в окремих навчальних кабінетах. З початком навчального року та експлуатації навчальних приміщень загальна мережа не витримала навантажень і вийшла з ладу, що призвело до додаткового об’єму робіт. На основі чого Замовником прийнято рішення про заміну несправної розподільчої мережі електропостачання школи. З метою забезпечення сумісності інженерних, технічних та конструктивних рішень з наявними послугами та з метою недопущення виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням об’єкта. Замовник прийняв рішення у закупівлі додаткових робіт на підставі положень ч.5 п.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі», яка визначає порядок застосування і проведення процедури, договір буде укладено з попереднім виконавцем цих робіт, такі роботи технічно пов’язані з головним (первинним) договором; загальна вартість робіт не перевищує 50 відсотків вартості головного (первинного) договору.
Очікувана вартість:
111 986.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписПоточний ремонт окремих приміщень з заміною внутрішніх вікон ліцею №3 імені В’ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою вул. Завалля, 12, м.Дрогобич, Львівська область (Коригування)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт окремих приміщень з заміною внутрішніх вікон ліцею №3 імені В’ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою вул. Завалля, 12, м.Дрогобич, Львівська область (Коригування)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОПСпівак Л.В.
Оскарження: 15.12.2021 10:33 - 21.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3198505635
-
Контактна особа:
Співак Любомир Віталійович 0677120274
-
Адреса:
82097, Україна, Львівська область, Старосамбірський район, с. Ясениця-Замкова, вул. Центральна, буд 266
Оскарження: 15.12.2021 10:33 - 21.12.2021 00:00
Ціна пропозиції
111 986.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.12.2021 10:33
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
ec858a22de9149aca56241045237b0d8
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-14-006048-a-b1
Постачальник:
ФОПСпівак Л.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3198505635
-
Контактна особа:
Співак Любомир Віталійович 0677120274
-
Адреса:
82097, Україна, Львівська область, Старосамбірський район, с. Ясениця-Замкова, вул. Центральна, буд 266
Номер договору:
38
Сума договору:
111 986.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
22.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний