• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт внутрішнього дворика ліцею №3 імені В'ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради за адресою: вул. Завалля, 12 м. Дрогобич, Львівська область

Завершена

339 282.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 392.82 UAH
Номер: 7856fa939ce94b78b23f75c0c45450d4
Внутрішній номер закупівлі: 19114283
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-28-000690-a   
Замовник: Ліцей №3 імені В'ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради Львівської області
Контактна особа: Малинівська Юлія Зеновіївна +380974195440 drogobych_vo.school3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 339 282.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.09.2023 09:05 - 03.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 28.09.2023 09:05 - 06.10.2023 00:00
Період кваліфікації: 06.10.2023 00:00 - 09.10.2023 12:41
Період завантаження договору: 15.10.2023 00:00 - 25.10.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴339 282.00 Поточний ремонт внутрішнього дворика ліцею №3 імені В'ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради за адресою: вул. Завалля, 12 м. Дрогобич, Львівська область