-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішнього дворика ліцею №3 імені В'ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради за адресою: вул. Завалля, 12 м. Дрогобич, Львівська область
Оголошено тендер
339 282.00
UAH
Номер:
08c255f418624e9e9fec789cd057b6e3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-28-000207-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ліцей №3 імені В'ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22410081
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Завалля, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ліцей №3 імені В'ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22410081
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Завалля, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
339 282.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт внутрішнього дворика ліцею №3 імені В'ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради за адресою: вул. Завалля, 12 м. Дрогобич, Львівська область
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.09.2023 08:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт внутрішнього дворика ліцею №3 імені В'ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради за адресою: вул. Завалля, 12 м. Дрогобич, Львівська область
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.11.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума339 282.00 UAH