-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код 44530000-4 (ДК 021-2015) Кріпильні деталі (Кріпильні деталі різні)- ID: UA-2026-04-14-002059-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28904722
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС" ЄДРПОУ: 34811465ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код 44530000-4 (ДК 021-2015) Кріпильні деталі (Кріпильні деталі різні)- ID: UA-2026-04-13-002526-a
- Дата створення : 13.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28897406
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС" ЄДРПОУ: 34811465ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код 44530000-4 (ДК 021:2015) - Кріпильні деталі (Кріпильні деталі різні)- ID: UA-2025-08-11-007857-a
- Дата створення : 11.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26104727
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС" ЄДРПОУ: 34811465ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код (ДК021:2015) 44530000-4 Кріпильні деталі (Кріпильні деталі різні)- ID: UA-2025-08-07-006407-a
- Дата створення : 07.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26078722
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС" ЄДРПОУ: 34811465ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код (ДК021:2015) 44530000-4 Кріпильні деталі (Кріпильні деталі різні),(що є запасними част...×-
код (ДК021:2015) 44530000-4 Кріпильні деталі (Кріпильні деталі різні),(що є запасними частинами для виконання поточних ремонтів тролейбусів)
- ID: UA-2024-08-21-009752-a
- Дата створення : 21.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22375122
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС" ЄДРПОУ: 34811465ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код (ДК021:2015) 44530000-4 Кріпильні деталі (Метизи різні)- ID: UA-2024-07-24-006834-a
- Дата створення : 24.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22145076
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС" ЄДРПОУ: 34811465ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код (ДК021:2015) 44530000-4 Кріпильні деталі (Метизи різні)- ID: UA-2024-07-24-004070-a
- Дата створення : 24.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22142307
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС" ЄДРПОУ: 34811465ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код (ДК021:2015) 44530000-4 Кріпильні деталі (Кріпильні деталі різні)- ID: UA-2024-07-09-008658-a
- Дата створення : 09.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22031262
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС" ЄДРПОУ: 34811465ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код 44530000-4 (ДК 021-2015) Кріпильні деталі (Кріпильні деталі різні)- ID: UA-2024-06-24-009066-a
- Дата створення : 24.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21914598
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС" ЄДРПОУ: 34811465ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44530000-4 (Кріпильні деталі Болти, гайки, шайби, заклепки, саморізи)- ID: UA-2023-01-20-007719-a
- Дата створення : 20.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16666809
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС" ЄДРПОУ: 34811465ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код 44530000-4 (ДК 021-2015) Кріпильні деталі (Болти, гайки)- ID: UA-2022-11-22-012657-a
- Дата створення : 22.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15957018
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС" ЄДРПОУ: 34811465ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
код 44530000-4 (ДК 021-2015) Кріпильні деталі (Кріпильні деталі для виконання ремонтів тро...×-
код 44530000-4 (ДК 021-2015) Кріпильні деталі (Кріпильні деталі для виконання ремонтів тролейбусів Депо №1)
- ID: UA-2022-06-09-004285-a
- Дата створення : 09.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14722725
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС" ЄДРПОУ: 34811465ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
код 44530000-4 (ДК 021-2015) Кріпильні деталі (Кріпильні деталі для виконання поточних рем...×-
код 44530000-4 (ДК 021-2015) Кріпильні деталі (Кріпильні деталі для виконання поточних ремонтів тролейбусів)
- ID: UA-2022-04-12-002451-b
- Дата створення : 12.04.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14491658
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС" ЄДРПОУ: 34811465ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код 44530000-4 (ДК 021:2015) Кріпильні деталі (Кріпильні деталі різні)- ID: UA-2022-01-11-000411-c
- Дата створення : 11.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13569812
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС" ЄДРПОУ: 34811465ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код (ДК 021-20215) 44530000-4 - Кріпильні деталі (Кріпильні деталі різні для транспортних...×-
код (ДК 021-20215) 44530000-4 - Кріпильні деталі (Кріпильні деталі різні для транспортних засобів)
- ID: UA-2022-01-11-000345-b
- Дата створення : 11.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13569806
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС" ЄДРПОУ: 34811465ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -