-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код (ДК021:2015) 44530000-4 Кріпильні деталі (Метизи різні)
Тендер Prozorro UA-2024-07-24-004070-a
Завершена
133 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 667.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 667.00 UAH
Номер:
915f4733c5844d07811eb3227fe3da38
Внутрішній номер закупівлі:
22142307
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-24-004070-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34811465
-
Адреса:
50086, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Дніпровське шосе, буд.22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Малахов Євген Ігорович 380564093978 tender-kr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
133 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.07.2024 11:47 - 04.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2024 11:47 - 07.08.2024 00:00
Аукціон:
07.08.2024 11:43 - 07.08.2024 12:06
Період кваліфікації:
07.08.2024 12:06 - 09.08.2024 14:38
Період завантаження договору:
15.08.2024 00:00 - 25.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴133 400.00 Метизи різні