• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

код (ДК021:2015) 44530000-4 Кріпильні деталі (Метизи різні)

Оголошено тендер

133 400.00 UAH
Номер: 7f1b6e1930b848dc92be3fb01f456593
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-24-003096-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС"
Очікувана вартість: 133 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: код (ДК021:2015) 44530000-4 Кріпильні деталі (Метизи різні)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Дата опублікування: 24.07.2024 10:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума133 400.00 UAH