-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код (ДК021:2015) 44530000-4 Кріпильні деталі (Метизи різні)
Тендер Prozorro UA-2024-07-24-004070-a
Завершена
133 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 667.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 667.00 UAH
Період уточнення:
24.07.2024 11:47 - 04.08.2024 00:00
Відповідь надана
Невідповідність
Номер:
330a4efa782143feb4b01552e2268672
Дата опублікування:
26.07.2024 16:12
Опис:
Доброго дня
поз. 28 Болт 16*1,5*70 вказан дин 961, в технічних характеристиках вказано - Вид різьби-неповна.
Дин 961 - це болт з повною різьбою. Дин 960 - це болт з неповною різьбою
Будь ласка, внесить відповідність
поз. 30 Болт 16*1,5*150 вказан дин 961, в технічних характеристиках вказано - Вид різьби-неповна.
Дин 961 - це болт з повною різьбою. Дин 960 - це болт з неповною різьбою
Будь ласка, внесить відповідність
поз. 31 Болт 16*120 вказан дин 933, в технічних характеристиках вказано - Вид різьби-неповна.
Дин 933 - це болт з повною різьбою. Дин 931 - це болт з неповною різьбою
Будь ласка, внесить відповідність
Будь ласка, просимо також розглянути питання, щодо п.24, 28, 30, 31. В технічних характеристиках вказано покриття - цинк білий, клас міцності -10,9. Просимо розглянути можливість поставки цих метизів без оцінкованого покриття, у зв*язку з відсутністю данних метизів у виробників.
Відповідь:
Доброго дня. Дякуємо за звернення відповідні зміни будуть внесені.
Дата відповіді:
30.07.2024 11:21