• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код 44530000-4 (ДК 021-2015) Кріпильні деталі (Болти, гайки)

Завершена

258 200.64 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 291.00 UAH
Номер: d83bbd9c053249d1bc3ff7248833ce2c
Внутрішній номер закупівлі: 15957018
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-22-012657-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС"
Контактна особа: Цинова Валерія Костянтинівна 380671887557 tender-kr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 258 200.64 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.11.2022 15:22 - 01.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 22.11.2022 15:22 - 04.12.2022 00:00
Аукціон: 05.12.2022 14:22 - 05.12.2022 15:03
Період кваліфікації: 05.12.2022 15:03 - 08.12.2022 10:54
Період завантаження договору: 14.12.2022 00:00 - 24.12.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴258 200.64 Болти,гайки