-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код 44530000-4 (ДК 021-2015) Кріпильні деталі (Болти, гайки)
Тендер Prozorro UA-2022-11-22-012657-a
Завершена
258 200.64
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 291.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 291.00 UAH
Період уточнення:
22.11.2022 15:22 - 01.12.2022 00:00
Відповідь надана
Комерційна пропозиція
Номер:
1225e12f6d9c44fd82e609fdd6edaccd
Дата опублікування:
23.11.2022 10:20
Опис:
Дорого дня! Чи можна у комерційній пропозиції змінити одиницю виміру на тонни, враховуючи кількість потреби в шт, у звязку з реалізацією товару в тоннах.
З Повагою,
ТОВ "Метекс-2000"
Офійійний дилер ПАТ "Дружківського метизного заводу"
Відповідь:
Вітаю, нажаль, згідно з технічними, якісними та кількісними характеристиками предмета закупівлі, змінити одиниці виміру неможливо. Для Вашої зручності рекомендуєм скористатися таблицею питомої ваги метизів та визначити вагу за зазначеною кількістю в даній закупівлі, і надати тендерну пропозицію в штуках, як це передбачено і вимагається.
Дата відповіді:
23.11.2022 11:00