• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

код 44530000-4 (ДК 021-2015) Кріпильні деталі (Болти, гайки)

Оголошено тендер

258 200.64 UAH
Номер: 4abaf83f5ad0486c9a769f1e57b91857
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-22-005328-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС"
Очікувана вартість: 258 200.64 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: код 44530000-4 (ДК 021-2015) Кріпильні деталі (Болти, гайки)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Дата опублікування: 22.11.2022 15:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума258 200.64 UAH